Несебър разгроми Сокол и се изкачи до лидера

В Несебър, едноименния тим победи Сокол (Марково) с 5:1 в отложена среща от 18-ия кръг на Югоизточната Трета лига. С този изразителен успех, несебърци вече делят първото място в класирането с пловдивския Спартак.

Домакините премахнаха интригата още до средата на първото полувреме, което приключи 3:0. Попаденията реализираха Николай Дросев във 2-а, 15-а минута и Никола Гавов в 21-ата минута. Десетина след почивката, Генчо Далев вкара четвъртия гол. Станимир Марински реализира от дузпа почетното попадение за гостите в 80-ата минута. Малко след това влезлия като резерва Петър Сърхошев оформи окончателното 5:1.