БФ Волейбол официално представя Джанлоренцо Бленджини като национален селекционер

Атлетик (Куклен) продължава напред за купата на АФЛ

Атлетик (Куклен) надигра гостуващия му Сокол (Марково) с 3:0 в четвъртфинал на Област Пловдив от турнира за купата на Аматьорската футболна лига. Силен мач на Мирослав Манев за домакините. Той спечели дузпа и я реализира, десетина минути след началото. В 70-ата минута пък центрира и Димитър Джонджоров удвои преднината с глава. Скоро, Манев беше изведен сам срещу вратаря и вкара третия гол. Още две идентични възможности се откриха пред него, но ги пропиля. Треньорът на Атлетик Господин Мирчев даде шанс на млади момчета в този двубой за сметка на половината титуляри.