Треньор на Спартак (Търнава): Предстои ни различен мач

Съперникът на Лудогорец в груповата фаза на Лигата на конференциите - Спартак (Търнава), очаква с нетърпения двубоя между двата тима в четвъртък. Разградчани гостуват в Словакия, а в първата среща "орлите" надделяха с 4:0 на "Хювефарма Арена". В последния кръг от местния шампионат Спартак победи като гост с 2:1 Подбрезова.

"В момента при статичните положения се справяме добре. Фокусираме се върху тях и тренираме много преди мачовете. Работим старателно и може би затова ни помагат. Със сигурност предстоящият двубой с Лудогорец ще бъде по-различен от първия.

Лудогорец с летящ старт в групите, вихрено полувреме на "орлите" разби словаците

Очаквам с нетърпение да усетя атмосферата от пълния стадион. Искаме да победим, защото до момента разочаровахме с резултатите в групата. Мисля, че вече сме малко по-опитни в Европа и може да използваме това срещу Лудогорец", заяви помощник-треньорът на Спартак (Търнава) Мариан Ходилук.