ФК Ямбол попари „розите“ в голов екшън

Едноименният тим на Ямбол надви Розова долина с 4:3 в Казанлък. Срещата е от 19-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Стана динамичен мач с достойнства. Капитанът на гостите Александър Андонов даде аванс на отбора си с гол в 21-ата минута. Десетина по-късно Мирослав Енчев удвои. Домакините не се предадоха и в 40-ата минута Ивелин Илиев намали на 1:2. Това съотношение се запази в следващия половин час. После дойде изригването.

Росен Димитров изравни в 70-ата минута. В 78-ата обаче Стоян Маринов пак разтресе мрежата на „розите“. Скоро Стоян Иванов заличи пасива. Развръзката настъпи 180 секунди преди края, когато Симеон Русев реализира за окончателното 3:4.