Първа победа при Томаш, феновете върнаха настроението в ЦСКА - София - на живо от "Надежда" след 3:0 над Локомотив

Страхотен Цветан Соколов с 25 точки, Динамо (Москва) с обрат срещу Динамо-ЛО и Тодор Скримов в Русия

Бившият капитан на националния отбор на България Цветан Соколов изигра нов силен мач за своя Динамо (Москва) в Супрелигата на Русия. Соколов и съотборниците му обърнаха и се наложиха като гости на Динамо-ЛО (Сосновий Бор), с Тодор Скримов в състава, с 3:1 (28:30, 25:20, 25:21, 25:20) в мач от 7-ия кръг на първенството, игран тази вечер.

Цветан Соколов заби 18 точки, Динамо (Москва) с 5-и успех в Русия

Така Динамо е на второ място във временното класиране с 6 победи, 1 загуба и 18 точки, с колкото е и лидерът Локомотив (Новосибирск), но с по-добро геймово съотношение. Скримов и компания пък са 8-и с 4 победи, 3 загуби и 12 точки.

Sportal.bg вече и в WhatsApp, елате и вие!

В следващия 8-и кръг Динамо и Цветан Соколов приемат силния тим на Факел (Новий Уренгой), докато Динамо-ЛО гостува на "железничарите" от Новосибирск. И двете срещи са следващата сряда (29 ноември).

Пламен Константинов изведе Локомотив (Новосибирск) до важен успех в Русия! Супер Мартин Атанасов с 22 точки

Цветан Соколов игра страхотно и заби 25 точки (1 блок, 1 ас и 66% ефективност в атака - +13) за победата.

Дмитрий Жук добави 14 точки (6 блока! и 73% ефективност в атака - +9), а Иля Власов и Денис Богданов се отчетоха с по 12 точки за успеха.

Тодор Скримов и Динамо-ЛО с трети успех в Суперлигата на Русия

От друга страна Тодор Скримов започна като титуляр за домакините и игра до третия гейм, като завърши с 8 точки (1 блок, 39% ефективност в атака и 57% позитивно посрещане - -1).

Най-резултатен за Динамо-ЛО стана Назар Литвиненко с 22 точки (2 блока и 54% ефективност в атака - +9), но и това не помогна за победа.