Севлиево отнесе Партизан

В Севлиево, едноименния тим надигра Партизан (Червен бряг) с 4:0. Срещата е от 14-ия кръг на Северозападната Трета лига. Противно на крайния резултат, гостите започнаха по-добре. През първото полувреме два пъти пропусна да вкара Милен Тонев. По една ситуация се откри пред играещия треньор Любомир Иванов и Мартин Трифонов.

Севлиевци обаче реализираха в 26-ата минута, когато след центриране, Денислав Николов насочи с глава топката в гредата и тя се укроти в мрежата. Веднага след почивката Стивиан Макавеев удвои, завършвайки многоходова атака. Селекцията на Димитър Тодоров заигра с настроение. Георги Петков обаче пропусна за Партизан. Скоро Християн Пенчев вкара трети гол след пас на Макавеев пред празната врата. Влезлият като резерва Мартин Корназов оформи окончателното 4:0, четвърт час преди края.