Турнир на талантите U14 : Зона Бургас - Зона Благоевград 1:0

Ювентус (Малчика) с втора поредна победа

Ювентус (Малчика) надви Партизан в Червен бряг с 2:0 за втори пореден успех. Срещата е от 13-ия кръг на Северозападната Трета лига. Мартин Милков осигури трите точки за гостите с двете си попадения. Съперникът пък изиграха почти цяло второ полувреме с намален състав. Домакините започнаха по-добре, но играещия треньор Любомир Иванов, Мартин Трифонов и Румен Миков не успяха да вкарат от изгодни позиции.

Така се стигна до 42-ата минута, когато Милков беше изведен сам срещу вратаря и откри резултата. Червенобрежкият тим започна втората част с намерение за обрат. В 49-аата минута обаче Младен Николаев фаулира Милков и беше отстранен с втори жълт и червен картон. В 60-ата минута Милков пак се озова очи в очи със стража на Партизан и фиксира окончателното 0:2. След това вратаря на Ювентус спаси удари на Георги Петков и Дилян Димитров.