Севлиево спечели в Славяново

Едноименният тим на Севлиево се наложи с 3:2 над Вихър в Славяново. Срещата е от 13-ия кръг на Северозападната Трета лига. След центриране от корнер, Калин Иванов с глава даде преднина на домакините, четвърт час след началото. В 33-ата минута Иван Тренчев изравни от дузпа. Християн Пенчев направи обрата факт в 60-ата минута.

После той уцели и гредата. В 78-ата минута Тренчев се разписа и от фаул – 1:3. Изтичаха последните секунди на двубоя, когато Цветан Петров забеляза излезлия напред вратар на Севлиево и с параболичен удар от центъра го прехвърли за окончателното 2:3.