Несебър шамароса Левски (Карлово) и е на върха

Едноименният тим на Несебър разгроми у дома Левски (Карлово) с 5:1 и се изкачи на първото място в класирането. Срещата е от 17-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Домакините можеха да бият с повече. Интригата беше премахната за 9 минути в началото. Виктор Янев откри резултата, само 180 секунди след първия съдийски сигнал.

Последваха попадения на Валентин Сливов в 8-а и 12-ата минута. Той оформи хеттрик в 68-ата минута. Влезлият като резерва Тодор Петров също разтресе мрежата на левскарите, но рефера не зачете гола. Никола Лалев пък тресна гредата на домакините. Друга резерва Радослав Терзиев вкара за 5:0. Лалев реализира почетното попадение в последните секунди.