Удинезе отново остана без победа

Кризата в Удинезе от началото на сезона в Серия "А" продължава и след 9-ия кръг. "Зебрите" отново не успяха да запишат първа победа, като мачът им срещу Лече на "Дачия Арена" завърши при резултат 1:1.

Удинезе пръв откри резултата в 49-ата минута от дузпа. Тогава след изстрел с глава на Айзък Съксес Валентен Жондре спря топката с ръка на голлинията и съдията посочи бялата точка, а Флориан Товен бе точен за 1:0.

Лече обаче се добра до равенството в каря. В 83-тата минута Никола Сансоне центрира в наказателното поле и Роберто Пиколи от воле засече топката за 1:1.

Това бе трето поредно реми за Удинезе, който остава на 17-ото място в таблицата с 6 спечелени точки. Лече пък се намира на 10-ата позиция с 13 точки в актива си.