Лутън си тръгна с точка от Нотингам, след като изоставаше с 0:2 до 83-тата минута

Лутън Таун успя да измъкне точка от гостуването си на Нотингам Форест, въпреки че изоставаше с 0:2 до 83-тата минута на двубоя, игран на "Сити Граунд". Крис Уууд (48', 76') даде преднината на домакините, след като първо получи извеждащо подаване от Антъни Еланга и излязъл очи в очи с Камински, го преодоля. По-късно Ууд засече с глава ново центриране на шведа за 2:0. Чиедози Огбене върна надеждите на „шапкарите“ в 83-тата минута, когато стреля от въздуха след поредица от карамболи, последвали центриран от фаул в полза на гостите. Във втората минута на добавеното време Илая Адебайо изравни, след като овладя дълго подаване в наказателно поле и не сгреши отблизо.

Лутън е точно над чертата благодарение на спечелената точка. Форест заема 15-ата позиция с актив от десет пункта – 10 повече от днешния си съперник.

Снимки: Imago