Партизан громи в Плевенския финал за купата на АФЛ

Партизан (Червен бряг) разгроми в град Левски, едноименния тим с 6:2 във финала на Област Плевен от турнира за купата на Аматьорската футболна лига. Шанс за изява получиха и футболисти, които по-малко за играли в предишните мачове. Христо Димов допринесе за успеха с четири гола. Той откри резултата, десетина минути след началото. Милен Тонев удвои в 18-ата минута. В 32-а и 38-ата, Димов заработи хеттрик за 0:4. При този резултат, съперниците се оттеглиха на почивка. Веднага след нея, домакините направиха опит да се върнат в мача с попадения на Антонио Иванджиков в 50-ата и Венцислав Миленов в 60-ата минута. Четвърт час след втория им гол, Румен Миков попари надеждите им с попадение за 2:5. Малко преди края Димов се разписа за четвърти път.