Левски 2007 отстрани Ювентус (Малчика) за купата на АФЛ

В град Левски, едноименния тим елиминира Ювентус (Малчика) с 3:2 в полуфинал на Област Плевен от турнира за купата на Аматьорската футболна лига. Домакините започнаха устремно и след половин час игра водеха с категоричен резултат. Венцислав Миленов откри головата им сметка в 7-ата минута. В 18-ата Антонио Иванджиков удвои. Любомир Борисов реализира третото попадение в 29-ата минута. Гостите върнаха интригата след почивката с попадения на Мартин Илков в 50-а и 65-ата минута. Този резултат се запази до последния съдийски сигнал.

Само преди четири дни левскарите биха същия съперник с 4:2 за първенството на Северозападната Трета лига.