Левски 2007 взе общинското дерби

В град Левски, едноименния тим победи Ювентус (Малчика) с 4:2. Съседското дерби е от деветия кръг на Северозападната Трета лига. Стана интригуващ коректен двубой. В 30-ата минута съдията отсъди дузпа за игра с ръка на футболист от гостите, но после я отмени. 120 секунди по-късно топката беше в мрежата на домакините след удара на Владимир Тодоров. Венцислав Миленов изравни в 43-ата минута.

Ангел Боев обаче реализира в последните секунди на първата част – 1:2. Миленов се разписа за втори път, секунди след почивката. Любомир Борисов пък направи обрата в 55-ата – 3:2. Малко след това Митко Красимиров вкара четвъртия гол за левскарите.