Партизан разгроми Локо (Мездра)

Партизан (Червен бряг) надигра вкъщи Локомотив (Мездра) с 5:1. Срещата е от осмия кръг на Северозападната Трета лига. Ударно начало за селекцията на играещия треньор Любомир Иванов. Само за 60 секунди топката спря два пъти в мрежата на гостите. Младен Николаев и Милен Тонев бяха точни в 4-а и 5-ата минута.

Последва шанс за трето попадение, но не стана. След 20-ата минута локомотивци взеха инициативата и бяха по-добрия отбор до края на полувремето. Васил Калоянов вкара красив гол с глава за 2:1 в 42-ата минута. След почивката обаче, червенобрежкия тим се вдигна и наложи доминация до последния съдийски сигнал. Мартин Трифонов вкара за 3:1 в 52-ата минута. Десетина по-късно Христо Димов наказа грешка на мездренската защита. Той разтресе мрежата и в 65-ата минута за окончателното 5:1. В оставащото време съотборниците му Здравко Кръстев и Румен Миков се разминаха с попадение.