Женско първенство по футбол: ЛП Супер Спорт - Спортика 0:0

Янтра (ПТ) измъкна точките накрая с гол от дузпа

Янтра (Полски Тръмбеш) спечели у дома с 2:1 срещу Вихър (Славяново). Срещата е от десетия кръг на Северозападната Трета лига. Пореден интригуващ двубой между двата отбора. Християн Кожухаров реализира с глава след пас на Любомир Генчев за 1:0 в 44-ата минута. Преди това голмайстора уцели гредата.

Ивайло Иванов възстанови равенството в средата на втората част, възползвайки се от суматоха. После Калин Иванов можеше да направи обрата факт, но топката се отби от гредата. Отговорът на домакините беше накрая. Първо Тони Маречков излезе сам срещу славяновския страж, но не го преодоля. Секунди преди края рефера отсъди дузпа, която вихърци оспорваха, но Генчев я вкара – 2:1.