Първа изява на новото ръководство на Федерацията по Вдигане на тежести

Ел Маестро: Разочаровани сме, защото това не беше най-добрият ни мач

Наставникът на ЦСКА – София Нестор Ел Маестро призна, че тимът му не е изиграл най-добрия си мач в днешното равенство 1:1 с Левски

20 ЦСКА - София 1:1 Левски I

"Мога да кажа, че сме разочаровани. Защото бяхме в по-добра форма преди дербито и мисля, че сме по-добрият отбор. Искахме да спечелим заради нашите фенове. Когато водиш в класирането и когато изоставаш в мача, можем да преживеем този мач. Типично е в дербито да има смяна на инициативата. Трябваше да изиграем първото полувреме далеч по-добре. Казахме си някои много ясни думи на полувремето. Реакцията през второто полувреме беше прекрасна. Съжаляваме за най-чистото положение в мача, когато Естрада и Назон не успяха да вкарат. Това не беше най-добрият ни мач. Сега ще почиваме няколко дни и ще продължим да работим толкова усилено, колкото и през последната почивка. В следващата фаза на първенството искаме да спечелим всички мачове".

37 ЦСКА - София 1:1 Левски II

"Уелтон е прекрасен играч и никога не можете да го спрете изцяло. Опитахме да дублираме зоната. Те също имаха големи проблеми с нашите офанзивни играчи. Днес не става дума за мотивация, защото няма нужда от допълнителна мотивация, когато става дума за дерби. Трябваше да покажем повече самочувствие".