Рома се провали срещу Торино и взе само точка

Броени дни след измъчената си победа в Лига Европа срешу тима на Шериф, отборът на Рома записа нова колеблива игра и завърши на равно 1:1 в мач срещу състава на Торино в двубой от 5-ия кръг на италианската Серия “А”.

Равенството остави “римските вълци” във втората половина на класирането на 13-о място, докато техните съперници заеха деветата позиция.

Иначе и двете попадения паднаха през второто полувреме. Римляните съумяха да стигнат първи до гол в 68-ата минута, когато Ромелу Лукаку засече прецизно подаване в наказателното поле на домакините и прати топката в долния десен ъгъл.

Така нещата отиваха към скромна победа за момчетата на Жозе Моуриньо, но това не се случи, защото в 85-ата минута отборът от северна Италия нанесе своя удар. Дуван Сапата пребори за топката в наказателното поле след изпълнение на пряк свободен удар и нанесе удар с глава, завършил във вътрешната страна на лявата греда.