Костов: Интересно ми е кога ще свърши този протест, трябва да се намери решение!

Старши треньорът на Левски Николай Костов говори след минималния успех на тима с 1:0 над Етър в двубоя от десетия кръг на efbet Лига.

18-годишен спаси Левски срещу последния

"Мачът както започна, така и свърши. Един отбор се защитаваше само в своята половина. Очаквах друго противодействие от Етър, защото в предните мачове бяха по-смели. Ние бяхме подготвени за тази игра.

Поздравявам техния вратар, който се справи много добре. Нямам забележки към играчите. Справиха се и изпълниха това, което исках. Аз съм спокоен, нервирам се, когато играем на лоши терени", започна Костов.

27 Левски 1:0 Етър

"Всеки отбор взима сериозни мерки срещу нашите нападатели. Не очаквах да се сблъскам с неща, които не знам дали трябва да коментирам. Не само от падането на играчите, които чакаме по 2-3 минути.

С тези моменти вече втори мач, нашите фенове от сектор "Б" трябва да помислят какво влияние има това над нашите играчи. Как те могат да реагират при положение, че намерим някакво темпо и спряхме играта за 7-8 минути. Интересно ми е кога ще свърши този протест. Това влияе на нашите играчи. Левски е вечен е обърнато наобратно. Мен ми е жал. Трябва да се намери решение. Замислен съм за тези неща. Тези неща са неприятни и разваляме празничната обстановка", добави още той.

"Асен Митков е много добър млад играч. Много съм доволен от неговото старание и желание. Винаги се включва добре, когато му гласувам доверие.

Митков: Страхотно е, когато вкараш гол пред тази публика

Спадна емоцията след тези европейски мачове, но ще излезем от тази ситуация. Поздравям играчите за победа, защото е много важна за нас", завърши треньорът на "сините".