Локо (ГО) удари Дреновец в голово шоу

Локомотив (Горна Оряховица) победи в Дреновец, едноименния тим с 5:3 и продължава с пълен актив. Срещата е от шестия кръг на Северозападната Трета лига. В нея селекцията на Лъчезар Русев тресна четири пъти гредите и направи още пропуски пред гола. Даниел-Виктор Кънчев откри головата им сметка в 7-ата минута. Само за десетина обаче домакините шокираха „железничарите“ с попадения на Александър Веселинов и две на Велислав Петров.

Малко преди почивката Георги Колев намали на 3:2. Той изравни резултата в началото на втората част. После по веднъж точни бяха Кънчев и Янислав Цачев. Двамата уцелиха по веднъж гредите, а Колев го направи два пъти.