Лутън пропусна шансовете си срещу Фулъм и отново загуби

Фулъм постигна втората си победа през този сезон, след като надделя над Лутън Таун с 1:0 на „Крейвън Котидж“. Единственото попадение отбеляза Карлос Винисиус, който днес записа първи минути през кампанията. Ток се появи като резерва през втората част и в 65-ата минута добкара отблизо топката, която Камински бе избил след центриране на Вилиан.

Преди това играчите на Лутън пропуснаха три много добри възможности да открият резултата, като най-близо бе Джейкъб Браун, чийто удар с глава срещна гредата. В самото началото на втората част Бел също пропиля огромен шанс. Така Лутън не само допусна четвърта загуба и остана на дъното във временното класиране на Премиър лийг.

Фулъм се изкачи на девето място след този успех.

Снимки: Gettyimages