"Вабанк": Литва ли България към последното място и кой заслужава "Златната топка"

Есен е. Листата падат, националите – също. Виждаме все повече нови лица, но резултатите са си старите, макар че играчите са „готови да изядат тревата“. Иран ни победи съвсем приятелски с 1:0. Не много приятелски загубихме от Черна гора, които играха близо над 30 минути с човек по-малко ... И така приятелски се събрахме с Литва, които са като нас – 2 точки от 5 мача и малко по-лоша голова разлика. Сега всички се чудим дали ще успеем да задържим четвъртата позиция в групата или приятелски ще я отстъпим на литовците?

Съвсем скоро ще разберем и кой ще грабне „Златната топка“. Лео Меси и Аржентина превзеха Катар, но дали това ще бъде достатъчно наградата? Холанд също посяга смело към нея, след като направи фантастичен сезон с Манчестър Сити.

Милен Пейчев и Мартин Томанов ще премерят сили в поредна партия футболен морски шах, а за финал – прогнози на най-заплетените мачове тази седмица.