Партизан безславно отпадна от Европа

Партизан приключи участието си в евротурнирите след втора загуба от датския Нордселанд. Сръбският гранд отстъпи с 0:1 в домакинството си и с общ резултат 0:6 загуби плейофа в Лигата на конференциите.

Двубоят до голяма степен бе решен още в Дания, където Нордселанд спечели с 5:0, но болката бе увеличена след сращата в Белград. Единственото попадение реализира Ибрахим Осман в 30-ата минута. Партизан завърши мача с 10 човека след два жълти картона на резервата Неманя Николич, получени в рамките на седем минути.

Партизан опита да зарадва феновете си с почетна победа, но създаде доста малко в предни позиции. Гостите играеха освободено и можеха да вкарат и повече голове още преди почивката. През второто полувреме сърбите изглеждаха още по-зле и не създадоха нищо запомнящо се пред вратата на съперника.