Турнир на талантите U14 : Зона Велико Търново - Зона Благоевград /Почивка/

Макаби (Тел Авив) се класира за групите на ЛК след равенство в Словения

Отборите на Целье и Макаби (Тел Авив) направиха равенство 1:1 в срещата реванш от плейофите на Лигата на конференциите, като израелците се класираха за същинската фаза от турнира с общ резултат 5:2.

Домакините от Словения имаха тежката задача да наваксат пасив от три гола след първия мач и скоро след началото на двубоя намалиха изоставането си с попадение на Альоша Матко.

До голяма изненада обаче не се стигна и до края на полувремето словенците не успяха да върнат още голове. Така се стигна до 50-ата минута, когато Габи Каниковски изравни и върна преднината от три гола в общия резултат за израелците.

До края не паднаха нови голове и съставът от Тел Авив узакони участието си в групите на третия по значимост турнир, организиран от УЕФА.

Снимка: Maccabi Tel Aviv FC/ Twitter