Пълен абсурд! Съдия се контузи и фен го смени

Фен, който бе на трибуните за мача между Портсмут и Челтнъм от четвъртия кръг на английската Лига 1, трябваше да изземе функциите на страничен съдия, след като не един, а цели двама рефери получиха разтежения и не успяха да довършат срещата.

Двубоят на "Фратън Парк" завърши 0:0, като със сигурност най-запомнящият се момент от него бяха неволите на един от двамата тъч-рефери. В 37-мата минута той травма и бе заменен от четвъртия съдия Стивън Браун.

12 минути след началото на второто полувреме обаче самият Браун се контузи и трябваше да напусне, което накара диктора на срещата да попита привържениците дали сред тях няма квалифициран рефер. За щастие такъв се намери и след забавяне от 21 минути запалянкото с фланелка на Фред Пери иззе функциите на съдия на тъча.

До края на мача гол не падна, въпреки солидното добавено време.

За гостите от Челтнъм това бе първа точка след три загуби в първите три кръга, докато Портсмут е на шесто място в Лига 1 с осем точки.

Снимки: Gettyimages