Женско футболно първенство: НСА - Дунав (Русе) 5:0

Десетима от Струмска слава надвиха Спартак (Плевен) в Радомир

Струмска слава надви с 2:0 в домакинството си Спартак (Плевен) в среща от петия кръг на Втора лига. Радомирци безпроблемно грабнаха трите точки, въпреки че играха през по-голямата част от второто полувреме с десет души. Антонио Ласков даде ранен аванс на своя тим още в третата минута след гол от дузпа, а в самия край на мача Георги Янев сложи точка на спора с второ попадение (89').

Така радомирци прекъснаха негативната си серия от две поредни загуби и добавиха нови три точки към актива си. Те се намират на петата позиция със седем пункта, а Спартак е предпоследен с едва три. Плевенчани имат само един успех от началото на сезона и цели четири загуби.