Димо Кръстев дебютира за Катандзаро срещу… Фиорентина

Българският национал Димо Кръстев направи своя неофициален дебют за Катандзаро срещу Фиорентина, чиято собственост е той. Както е известно, “виолетовите” преотстъпиха младия бранител в новака в Серия “Б” за следващия сезон.

Кръстев стартира като титуляр при загубата на Катандзаро с 0:3 от Фиорентина в контрола, която се игра в неделя вечер. Той остана на терена само до почивката, тъй като неговият тим излезе с изцяло различен състав за второто полувреме. Именно тогава дойдоха и трите попадения на елитния отбор, които бяха дело на Жонатан Иконе (53’), Роландо Мандрагора (61’) и Александър Кокорин (90+1’). За тима от Флоренция първи мач изигра дошлият под наем от Ювентус халф Артур, който влезе като резерва.