Фулъм надигра Брентфорд

Отборът на Фулъм победи с 3:2 тима на Брентфорд в мач от предсезонната подготовка на двата състава.

“Котиджърс” откриха резултата след само три минути игра, като Йоан Уиса възстанови равенството в 17-ата минута. Девет минути преди края на втората част играчите на Фулъм поведоха отново, а непосредствено след почивката Винисиус направи още по-сериозна преднината им. Крайният резултат оформи Кристофер Айер в 48-ата минута.

В следващия си мач, който е на 27 юли (четвъртък) от 0:30 българско време, футболистите на Брентфорд ще срещнат играчите на Брайтън, докато съставът на Фулъм ще играе срещу тима на Астън Вила в същия ден час и половина по-късно.

Снимки: Gettyimages