Протест на феновете беляза Левски - Черно море - на живо с отзивите след 0:0

Формации на Ботев (Пловдив) и Фратрия не се победиха в два мача

Два приятелски мача изиграха днес до обяд отборите на Ботев (Пловдив) и гостуващия им Фратрия (Варна). От 08:30 часа започнаха дубъла на пловдивчани и първия тим на варненци. Контролата приключи 2:2. Силно първо полувреме за Ботев II. Мирослав Георгиев откри резултата в 12-ата минута в суматоха пред отсрещната врата. Дани Коков пък завърши хубава бърза атака за 2:0 в 36-ата минута. Скоро Данило Полонский върна едно попадение и почивката дойде при 2:1. През второто полувреме никой не взе превес. След 60-ата минута за Ботев игра нов състав. Фратрия също даде шанс на още състезатели. Васил Андони наказа грешка на пловдивчани в последните секунди за окончателното 2:2.

Веднага след този мач играха Ботев U17 и втория тим на Фратрия. Спарингът завърши 2:2. Варненци дръпнаха с два гола, а домакините изравниха в края на двубоя.