Гигант победи дубъла на Ботев (Пловдив)

Гигант (Съединение) започна контролите с 3:1 в Пловдив срещу втория отбор на Ботев. Заслужен успех за гостите, които доминираха през целия мач. Свилен Щерев откри головата им сметка с шут от границата на наказателното поле в средата на първото полувреме. Той удвои в 37-ата минута след центриране на Никола Марин. Георги Коев се пребори с пловдивски бранител, отне му топката и вкара третия гол в 53-ата минута. Още положения създадоха футболистите на Гигант. Ботев изигра второто полувреме с различен състав. Представи се по-добре в сравнение с първото. Кондарев реализира почетното попадение в 65-ата минута.