Турнир на талантите U14 : Зона Бургас - Зона София 0:1

Ботев надигра втория си отбор за петата позиция

Отборите на Ботев (Пловдив) победи с 2:1 Ботев (Пловдив) II в мача за 5-6-о място от Botev Cup.

11 U19 Ботев II 1:2 Ботев

Малко преди почивката първият отбор на "канарчетата" откри резултата. Даниел Коков стреля, но вратарят Християн Божков изби. До топката обаче първи стигна Никола Арнаудов, който я довкара в мрежата.

През втората част двата тима си размениха по едно попадение. Емил Найденов удвои за първия тим, а след това Лъчезар Георгиев намали.

БОТЕВ 2:1 БОТЕВ II
1:0 Арнаудов (38)
2:0 Найденов (52)
2:1 Георгиев (53)

БОТЕВ (ПЛОВДИВ): Фурлински, Иванов, Кущинаров, Славов, Стойчев, Павлов, Видолов, Гичев, Арнаудов, Коков, Гелин

БОТЕВ (ПЛОВДИВ) II: Божков, Валери Владимиров, Грибачев, Караманов, Къналян, Маневски, Айвазов, Урумов, Бекяров, Стоянов, Карталов