Макаби (Хайфа) разби Хамрун Спартанс след екшън по трибуните и спиране на играта

Европейският кошмар на Левски от миналата година - Хамрун Спартанс, загуби катастрофално от Макаби (Хайфа) с 0:4 в домакинството си от първия кръг на квалификациите за Шампионската лига. Головете за победителите вкараха Францди Пиеро в 41-ата минута и Дин Давид в 45-ата минута през първата част, а след почивката се разписаха Фринцаи Пиеро в 64-ата минута и Анан Халаили в 82-ата минута.

Интересното е, че десет минути след началото на втората част съдията прекрати мача заради безредици по трибуните и хвърлени предмети по терена. Ексцесии имаше и през първото полувреме. Все пак съдията направи всичко възможно и срещата се доигра.

В мача имаше и българско участие. Юлиан Ненов, който играе с фланелката на Хамрун Спартанс, влезе в игра в 68-ата минута, когато замени Етионай.

Реваншът в Израел е след седмица на 18 юли (вторник) от 20:00 българско време.

Снимка: timesofmalta.com