Англия започна успешно на Европейското за младежи

Младежкият национален отбор на Англия записа безпроблемен успех с 2:0 над връстниците си от Чехия в Батуми в първия им двубой от група С на Европейското първенство до 21 години.

Фалстарт за Германия срещу 10 израелци след две пропуснати дузпи

“Трите лъва” имаха инициативата през целия мач, но трябваше да изчакат до началото на втората част, за да открият резултата. Тогава Джейкъб Рамзи комбинира с Аарън Гордън, след което нахлу в наказателното поле и беше точен със своя шут. В 68-ата минута именно Гордън реши, че е удвоил преднината на тима след съперникова грешка, но попадението не беше признато поради засада. Все пак англичаните стигнаха до втори гол в последните секунди на срещата, когато Камерън Арчър проби по левия фланг и достави топката на Емил Смит Роу, който необезпокояван се разписа за крайното 2:0.

В неделя Англия ще има за опонент Израел, а по същото време Чехия ще премери сили с Германия.