Дубълът на Черно море и Локо (Русе) завършиха наравно

1:1 приключиха във Варна, втория отбор на Черно море и Локомотив (Русе). Двубоят е от последния 30-и кръг на Североизточната Трета лига. Получи се динамичен мач с доста критични моменти пред двете врати. В 6-ата минута Преслав Петков не успя да надиграе варненския вратар. Гредата над последния се разлюля след още толкова време, когато локомотивеца Ивайло Иванов отправи удар. „Моряците“ не бяха безучастни. Пропуски направи Кристо Яначков и Николай Трифонов. Последният вкара и гол, но рефера не го зачете, маркирайки засада.

В 42-ата минута Дани Братоев изведе Петков и той вкара за „железничарите“. След почивката футболистите на Иван Николов натиснаха, а русенския тим се прибра в половината си. И логично изравняването стана факт с попадението на Трифонов, изведен от Серги Кешкерян в 60-ата минута. До края имаше още възможности за гол. Симеон Савов тресна гредата на русенската врата в последните секунди.