Гълъбинов и Реджина загубиха плейофа срещу Зюдтирол

Отборът на Реджина, където се състезава българинът Андрей Гълъбинов, загубиха плейофа за влизане в Серия “А” срещу тима на Зюдтирол с 0:1.

Двубоят се игра на клубния стадион на Зюдтирол - “Друсо”, като единственият гол падна в 89-ата минута. В негова автор се превърна Даниеле Касираги, а Гълъбинов влезе в игра малко след това и остана на терена само за шестте минути, които оставаха до края на добавеното време.

В следващата фаза Зюдтирол тимът ше се изправи срещу Бари, който си осигури директно място на полуфиналите в плейофите, защото завърши на трето място в генералното класиране на сезона.

Другият отбор, който се класира директно за финалната четворка е Парма, който стана четвърти в Серия “Б”. Отборът от северна Италия чака съперника си от мача между Каляри и Венеция, който ще се изиграе в днешния 27 май (събота).

Снимки: Gettyimages