Саяна победи дубъла на Берое

Саяна (Хасково) спечели у дома с 2:1 срещу втория отбор на Берое (Стара Загора). Двубоят е от 37-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Заслужен успех за селекцията на Живко Желев с оглед събитията на терена. Противно на крайния резултат, гостите откриха резултата с попадение на Дамян Йорданов в 33-ата минута. Само след 4 минути домакините заличиха пасива с шут от 25 метра на Митко Плахов. Четвърт час преди края на срещата, ветерана Тодор Колев с глава свали топката на Атанас Савов и той реализира за окончателното 2:1. Още положение създадоха и пропуснаха домакините. Колев пък уцели гредата от фаул.