Сокол подчини дубъла на Берое

Сокол (Марково) спечели у дома с 2:1 срещу Берое II (Стара Загора). Двубоят е от 35-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Стана интересен качествен мач, в който минимален превес имаха домакините. Те не се възползваха от две възможности за гол, а съперникът пропусна да вкара веднъж през първото полувреме. Направи го в 60-ата минута, когато Дамян Йорданов беше изведен сам срещу стража на домакините и опъна мрежата му.

Старозагорци имаха още един отличен шанс за попадение, но не се възползваха. Капитанът Ангел Рахов пък пропусна на два пъти пред отсрещната врата. Герой за Сокол стана влезлия като резерва Сезгин Четин. Той изравни от фаул в 72-ата минута. В 88-ата пък Виктор Панеков тръгна да лъже бранител, който докосна топката с ръка. Реферът отсъди дузпа и Четин я вкара – 2:1.