Очаквайте в 17:00: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Дубълът на Берое повали лидера

Берое II се наложи с 2:1 над едноименния тим на Несебър в Стара Загора. Двубоят е от 36-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Младата селекция на Веселин Пенев изигра един от най-силните си мачове от началото на сезона.

Тя можеше да си осигури трите точки още до почивката. Тони Николов беше изведен сам срещу несебърския страж и откри резултата в 20-ата минута. Още дузина възможности за гол пропиляха старозагорци. Четвърт час след попадението Георги Тузаков изравни. Дамян Йорданов осигури трите точки с шут от границата на наказателното пол в 70-ата минута. После отбора му се затвори в половината си, но имаше две възможности да увеличи преднината си. Гостите пък пропуснаха на четири пъти поне да изравнят.