Зона Пловдив спечели второто издание на Турнира на талантите

Проектонационалите от зона Пловдив спечелиха второто издание на Турнира на талантите, след като победиха с 4:2 младите футболисти от зона София след изпълнения на дузпи.

Зона Варна се справи с талантите от Велико Търново

Срещата започна равностойно, като първата добра възможност се откри пред столичани. Изстрел на Ернан Ангелов бе избит от вратаря Иво Ганчев. До края на първата част чистите положения за гол липсваха и двата отбора се оттеглиха на почивка при резултат 0:0.

Второто полувреме започна с хубав изстрел на Александър Ценов за зона София, но топката мина на сантиметри от напречната греда. До края на срещата защитите на двата отбора бяха на ниво и не допуснаха възможности за гол. Така срещата закономерно завърши при нулево равенство и дузпите трябваше да решат победителя в турнира.

При ударите от бялата точка футболистите от зона Пловдив бяха по-точни и спечелиха с 4:2. Така те взеха турнира за втори пореден път.

Снимки: Startphoto