Талантите от Зона Велико Търново постигнаха минимален успех над връстниците си от Бургас

Проектонационалите от зона Велико Търново победиха връстниците си от зона Бургас с минималното 1:0 във втория ден от “Турнира на талантите”. Срещата започна с добра ситуация за отбора на зона Велико Търново. В 5-тата минута Йоан Нофал се озова очи в очи с вратаря след дълъг пас зад защитата, но ударът му не намери очертанията на вратата. Минути по-късно талантът от школата на Атлетико Мадрид - Даниел Димов, отбеляза гол за зона Бургас, но попадението бе отменено, поради игра с ръка.

Проектонационалите от Зона Пловдив победиха връстниците си от Велико Търново на старта на "Турнир на талантите"

В 9-та минута се стигна до откриващо попадение, а автор бе Росен Пеков от зона Велико Търново. Той се възползва след добра контраатака и даде аванс на “червените”.  При този резултат приключи и първата част.

През второто полувреме бяха извършени много промени и в двата състава, а чистите голови положения липсваха. Минути преди края на двубоя гол на Преслав Стойков за търновци бе отменен поради засада. Така срещата завърши при резултат 1:0 за зона Велико Търново.

13 Турнир на талантите: Зона Велико Търново - Зона Бургас