Марек с поредна победа

Марек спечели с 2:1 в Дупница срещу ОФК Костинброд. Двубоят е от 31-ия кръг на Югозападната Трета лига – Първа група (1-10 място). Заслужен успех за селекцията на Танчо Калпаков с оглед събитията на терена. Още много шансове за гол създадоха футболистите му, но ги пропиляха. Съперникът пък игра близо час с намален състав заради червен картон на централния бранител, спрял голова атака на Димитър Владимиров. Последният откри резултата в 58-ата минута, когато беше изведен сам срещу вратаря и плъзна топката покрай него.

Влезлият като резерва Любомир Костов удвои, четвърт час преди края, когато прехвърли стража на съперника. Накрая обаче стана критично за домакините. Първо Борис Кръстев намали – 2:1 в 86-ата минута. После Борислав Будинов отправи бомбен шут, дупнишкия вратар изби, а връхлитащия играч на гостите уцели гредата.