Балкан изпусна Костинброд

2:2 приключиха Балкан и едноименния тим на Костинброд в Ботевград. Двубоят е от 29-ия кръг на Югозападната Трета лига – Първа група (1-10 място). Домакините трябва да съжаляват, че не победиха. В 10-ата минута Павел Петков пропусна да вкара дузпа. След още толкова време обаче съотборника му Калоян Бонев откри резултата.

Той удвои в 38-ата минута. Половин час по-късно Емил Колев тресна гредата на костинбродската врата. После Петков излезе сам срещу вратаря, но пак не вкара. Гостите измъкнаха точката в последните минути. Първо в 84-ата Цветан Генков намали – 2:1. В 90-ата пък Йордан Дамянов от Балкан беше отстранен с червен картон. 120 секунди по-късно преждевременно към съблекалнята беше отпратен и Георги Илиев от гостите. Минута след това Борислав Будинов реализира изравнителното попадение.