Празненства във Велико Търново за 100-годишнината на Етър

Черноморец (Балчик) загуби две точки

1:1 приключиха в Балчик, лидера Черноморец и Светкавица (Търговище).  Двубоят е от 28-ия кръг на Североизточната Трета лига. Домакините доминираха тотално през 90-те минути. Иван Цачев им даде аванс след пас отляво, половин час след началото. Голмайсторът, Габриел Вулкано и Цветан Илиев пропуснаха да вкарат още през първото полувреме. След почивката топката се разиграваше в половината на гостите и критичните моменти бяха доста. В 71-ата минута обаче Севастиан Георгиев напредна и с шут от 20 метра изравни резултата. До края черноморци пропиляха още дузина голови възможности.