Евро 2024: Испания - Грузия 2:1

Локо (ГО) вкара пет пъти на Ювентус (Малчика)

Локомотив разгроми Ювентус (Малчика) с 5:0 в Горна Оряховица. Срещата е от 26-ия кръг на Северозападната Трета лига. Ивайло Велчев откри резултата след центриране на Явор Генчев в 26-ата минута. Последният асистира и за попадението на Янислав Цачев, десетина минути по-късно. След почивката Димитър Байдаков подаваше, а съотборниците му вкарваха. За първи път това се случи в 60-ата минута, когато лидера при голмайсторите в първенството Георги Колев заби поредния си гол. Ивайло Тодоров беше точен четвърт час по-късно.

Колев опъна мрежата на съперника и в 80-ата минута. Още положения създадоха домакините. Съперникът им също имаше дузина шансове да вкара.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!