Виктор Кашай видя победата на Локо (ГО) и незачетен гол за Вихър

Локомотив (Горна Оряховица) победи у дома Вихър (Славяново) с 1:0 в дерби за призовите места. Срещата е от 24-ия кръг на Северозападната Трета лига беше наблюдавана от председателя на Съдийската комисия на БФС Виктор Кашай. Димитър Байдаков осигури успеха. Това се случи в 22-ата минута, когато Даниел-Виктор Кънчев опита да стреля, топката обаче попадна у Байдаков и той я насочи в мрежата. Стана истинско дерби, а на трибуните бяха над 600 зрители. Голмайсторът и Георги Колев имаха шансове да удвоят.

След почивката славяновския тим беше по-добрия. Константин Генков пропусна да изравни. Опасен удар от фаул отправи Цветан Петров. Два пъти с гола се размина Калин Иванов. Той напусна с аркада в 80-ата минута след сблъсък със противник при въздушен двубой. Кулминацията обаче беше 5 минути по-рано, когато Кристиян Григоров вкара гол, но бургаския съдия Мюмюн Сар не зачете изравнителното попадение.