17-годишен вратар отчая Локо (ГО) в Червен бряг

1:1 приключиха в Червен бряг местния Партизан и Локомотив (Горна Оряховица) Срещата е от 25-ия кръг на Северозападната Трета лига. Стана интересен и оспорван двубой с доста голови положения. Над всички беше 17-годишния вратар на домакините Димитър Стоименов. Димитър Байдаков пропусна още в началото да открие головата сметка на „железничарите“.  В 6-ата минута Милен Тонев финтира съперник, подаде и Георги Петков даде аванс на Партизан – 1:0. Гостите отвърнаха моментално но Стоименов спаси. В 21-ата минута обаче Георги Колев изравни с шут от 25 метра. После Тихомир Динев открадна топката от вратаря Венци Димитров и подаде, но Тонев не вкара. Още по една възможност имаше пред вратите до края на първото полувреме.

Локомотивци натиснаха веднага след почивката. Играещият треньор на червенобрежкия тим Любомир Иванов пък открадна топката и прехвърли към Дилян Димитров, който обаче не беше точен. След това Стоименов отрази последователни удари на Колев и Байдаков отблизо. Отсреща Калоян Тодоров изпробва рефлекса на Венци Димитров. Нов пропуски направиха Тонев и Георги Петков. В последния четвърт час, локомотивци натиснаха, но Стоименов беше перфектен.