Лудогорец разгроми Хебър и на реванша - на живо с отзивите от Пазарджик след 0:5

Ференцварош спечели пета поредна титла на Унгария

Отборът на Ференцварош, който е воден от руския треньор Станислав Черчесов, стана предсрочно шампион на Унгария по футбол. Тимът от Будапеща е недостижим на върха в класирането след поражението на най-близкия си преследвач Кечкемет от Хонвед с 0:1 в двубой от 30-ия кръг.

Кечкемет заема второ място в класирането три кръга преди края, но е на девет точки зад Ференцварош. При равен брой точки на финала на шампионата отборът на Черчесов ще бъде по-напред заради повече победи.

Изживейте зрелището Реал Мадрид - Манчестър Сити с "Домът на феновете"

Ференцварош стана шампион на Унгария за пети пореден път и за 34-и в историята. Под ръководството на Черчесов тимът от Будапеща спечели втората титла в националното първенство, а миналата година завоюва и Купата на страната.