Банско и Вихрен с атрактивно реми на Югозапад

Отборите на Банско и Вихрен (Сандански) завършиха наравно 2:2 в среща от седмия кръг на втората фаза на Югозападната Трета лига. Срещата бе изтеглена за днес по взаимно съгласие и на двата отбора. А те направиха много здрав и коректен мач, с положения и пред двете врати. Неслучайно първият жълт картон в мача бе показан едва след час игра.

Срещата започна наистина зашеметяващо. След 4 минути игра и центриране от ъглов удар неостаряващият Удоджи засече отклонена топка и отблизо откри резултата. След още две минути капитанът на домакините Йордан Лечов изравни след нов корнер и бе точен с глава.

В ответната атака Даниел Пехливанов нацели страничната греда с удар от границата на наказателното поле. В 37-ата минута Костадин Василев изведе домакините напред с изстрел от около 20 метра.

След час игра Руслан Иванов центрира перфектно от фал и Томи Костадинов отново с глава изравни резултата. До края на срещата Александър Якимов не успя да вкара за Вихрен отблизо, а 3 минути преди края на редовното време параболичен удар от центъра на Марио Димитров изпрати топката в напречната греда.