Глътка въздух за Локо (Дряново)

Локомотив надви Партизан (Червен бряг) с 2:1 в Дряново. Срещата e от 24-ия кръг на Северозападната Трета лига. Противно на крайния резултат, гостите бяха по-добри през първото полувреме. Христо Димов откри резултата в 25-ата минута. Той и Милен Тонев уцелиха гредите.

Още две ситуации имаше пред дряновската врата. Въпреки това домакините заличиха пасива с попадение на Константин Йорданов в 38-ата минута. „Железничарите“ започнаха по-агресивно след почивката. Не застрашиха обаче отсрещната врата до 80-ата минута. Едва тогава Ивайло Илиев вкара победния гол. После играещия треньор на червенобрежкия тим Любомир Иванов тресна гредата, а Димов не можа да довкара. Удари още отправиха съотборниците им Момчил Стоянов и Тонев.