Очаквайте: Турнир на талантите U14 - Зона Варна - Зона Велико Търново

Севлиево спря Локо (ГО)

В Севлиево, едноименния тим продължи добрата си серия, надвивайки устремилия се към върха Локомотив (Горна Оряховица) с 3:1. Срещата е от 23-ия кръг на Северозападната Трета лига. Димитър Байдаков наказа грешка на домакините за 0:1 в края първото полувреме. Селекцията на Димитър Тодоров направи обрата след почивката. Силен ход на треньора беше вкарването от резервната скамейка на юношата Мартин Корназов. Той прехвърли вратаря за 1:1. После излезе очи в очи с него, но този път не сполучи.

Развръзката настъпи в последните десетина минути. Първо в 81-ата Николай Георгиев вкара втория гол във вратата на Локо. В последните секунди севлиевския страж Христо Лалев хвърли топката на центъра, където я пое Никола Какамъков и оттам прехвърли стража на съперника – 3:1.